Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać ciekawe informacje o naszych produktach oraz nowościach na stronie podaj adres e-mail w polu poniżej:

Transport
20 lat doświadczenia
Aktualnie znajdujesz się w:Strona Grupy Transport

Transport

Przewóz osób

 

Transport rzeczy

Oferujemy przewóz osób dla Firm i Klientów indywidualnych busami 8 osobowymi oraz autobusami 19 i 28 osobowymi.


Istniejemy na rynku od ponad 20 lat, specjalizujemy się w licencjonowanym krajowym i międzynarodowym przewozie osób.

Naszą zaletą jest wieloletnie doświadczenie podparte jakością usług na najwyższym poziomie, dzięki czemu mamy wielu stałych Klientów z którymi współpracujemy.

Naszymi atutami są profesjonalna flota samochodowa oraz doświadczeni kierowcy. Każdy bus i autobus cechuje się doskonałym stanem technicznym. Nasi klienci mogą mieć zawsze pewność, że oferowany przez nas przewóz osób jest wyznacznikiem maksymalnego bezpieczeństwa oraz komfortu w podróży.

Gwarantujemy bezpieczeństwo, punktualność,  niezawodność oraz atrakcyjną cenę przejazdu.

Wykwalifikowana ekipa zgranej załogi kierowców i pracowników biura zapewnia profesjonalną obsługę na każdym etapie realizacji zlecenia.

Dbamy o zadowolenie każdego Klienta, dlatego do każdego podchodzimy indywidualnie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

 

 

Zapewniamy szybki i bezpieczny transport krajowy rzeczy oraz doskonałą współpracę na każdym etapie logistycznego łańcucha dostaw.

Jesteśmy ukierunkowani na transport ładunków częściowych, drobnicowych i całopojazdowych do 6 ton. Nasza flotę stanowią auta o zabudowie typu: kontener, plandeka oraz blaszak furgon.

Zawsze działamy optymalnie i błyskawicznie. Specjalizujemy się w dostawach just- in - time, gdzie istotne znaczenie mają:

  • wysoka niezawodnosć aut
  • zdyscyplinowanie personelu
  • sprawność systemu informatycznego

Mozemy transportować towar autami dedykowanymi, skracając tym samym czas transportu do kilku godzin. Do najdalszych zakątków Polski docieramy w 12 H.