Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać ciekawe informacje o naszych produktach oraz nowościach na stronie podaj adres e-mail w polu poniżej:

Profesjonalny serwis IVECO
Zaufaj profesjonalistom
Aktualnie znajdujesz się w:Strona Grupy Profesjonalny serwis IVECO

Profesjonalny serwis IVECO

Specjalizujemy się w naprawach aut marki IVECO. Chcąć  sprostać stalę rosnącym oczekiwaniom naszych klientów dążymy do zapewnienia najwyższej jakosci świadczonych usług. Zapewniamy profesjonalne doradztwo i fachową obsługę. Współpracujemy z takimi liderami jak: Trans-Poz S.A., Rodon, Fota S.A., Inter Cars S.A. Nasz warsztat wyposażyliśmy w najnowsze urządzenia do diagnostyki komuterowej, dzięki czemu serwis jest wykonywanyw bardzo krótkim czasie i  profesjonalnie. Naszym celem jest ciągłe doskonalenie usług w oparciu o cykliczne szkolenia mechaników i kadry zarządzającej oraz najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne. 

Nasz warsztat wyposażyliśmy w najnowsze urządzenia, dzięki czemu serwis jest wykonywany w bardzo krótkim czasie i profesjonalnie. Wykwalifikowana kadra mechaników natychmiast przystępuje do usuwania usterek. Prowadzimy dystrybucję oryginalnych części IVECO. Cały czas unowocześniamy  halę warsztatową, nieustannie dążac do osiągnięcia jak najmocniejszej pozycji na rynku motoryzacyjnym.